TRE-KAR AS
Suljettu 21. lokakuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Eie og utvikle fast eiendom, samt hva som står i forbindelse med
dette.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- RV
Rune Veum1968
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 19. syys 2019 – 21. loka 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2023
- −2 027
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 1 699 746
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RV 1968 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TM 1970 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 1 010 024 |
Vuositulos yhteensä | −2 027 | 526 960 |
Vastaavat yhteensä | 1 699 746 | 1 975 067 |
Velat yhteensä | 0 | 273 294 |
Oma pääoma yhteensä | 1 699 746 | 1 701 773 |
T&T
| Vuosi | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 1 010 024 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 381 | 286 109 |
Liiketulos | −381 | 723 915 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 646 | −48 325 |
Tulos ennen veroja | −2 027 | 675 590 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 148 630 |
Vuositulos yhteensä | −2 027 | 526 960 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 699 746 | 1 975 067 |
Vastaavat yhteensä | 1 699 746 | 1 975 067 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 273 294 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 0 | 273 294 |
Sijoitettu pääoma | 900 000 | 900 000 |
Kertyneet voittovarat | 799 746 | 801 773 |
Oma pääoma yhteensä | 1 699 746 | 1 701 773 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 699 746 | 1 975 067 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta