ØKA 6 AS
Suljettu 31. lokakuuta 2024
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt
som dermed står i forbindelse.
Investering i fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JR
Johan Rasting1982
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 4. kesä 2022 – 31. loka 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 942 749
- NOK
- Vuositulos 2022
- −1 359 680
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 812 335
- NOK
Viimeksi päivitetty: 10. loka 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JR 1982 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 15. helmi 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 942 749 |
Vuositulos yhteensä | −1 359 680 |
Vastaavat yhteensä | 14 295 469 |
Velat yhteensä | 13 483 134 |
Oma pääoma yhteensä | 812 335 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 942 749 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 359 472 |
Liiketulos | −1 416 723 |
Rahoitustuotot/-kulut | −325 911 |
Tulos ennen veroja | −1 742 634 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −382 954 |
Vuositulos yhteensä | −1 359 680 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 12 499 395 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 796 074 |
Vastaavat yhteensä | 14 295 469 |
Lyhytaikainen velka | 1 001 176 |
Pitkäaikainen velka | 12 481 958 |
Velat yhteensä | 13 483 134 |
Sijoitettu pääoma | 47 238 |
Kertyneet voittovarat | 765 097 |
Oma pääoma yhteensä | 812 335 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 14 295 469 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta