VESTRE STRANDVEI 48 AS
Suljettu 4. heinäkuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyVESTRE STRANDVEI 48 AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AM
André Michelsen1969
- Hallituksen puheenjohtaja
- AM
André Michelsen1969
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 31. elo 2011 – 4. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 2 640 071
- NOK
- Vuositulos 2021
- 262 542
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 549 422
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AM 1969 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AM 1969 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 640 071 |
Vuositulos yhteensä | 262 542 |
Vastaavat yhteensä | 1 416 142 |
Velat yhteensä | 866 720 |
Oma pääoma yhteensä | 549 422 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 640 071 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 275 176 |
Liiketulos | 364 895 |
Rahoitustuotot/-kulut | −23 910 |
Tulos ennen veroja | 340 985 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 78 443 |
Vuositulos yhteensä | 262 542 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 742 854 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 673 289 |
Vastaavat yhteensä | 1 416 142 |
Lyhytaikainen velka | 864 042 |
Pitkäaikainen velka | 2 678 |
Velat yhteensä | 866 720 |
Sijoitettu pääoma | 209 974 |
Kertyneet voittovarat | 339 449 |
Oma pääoma yhteensä | 549 422 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 416 142 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta