Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
C

CALMEYERSGATE 9 AS988 997 102

Vuokraus
Osakeyhtiö
Selma Ellefsens vei 6 0581 OSLO, Norge

CALMEYERSGATE 9 AS

Suljettu 21. huhtikuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
18 vuotta
- 7. joulu 2005 – 21. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
2 237 358
NOK
Vuositulos 2021
−137 726
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−37 726
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 237 358
Vuositulos yhteensä
−137 726
Vastaavat yhteensä
15 486 380
Velat yhteensä
15 524 106
Oma pääoma yhteensä
−37 726

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 237 358
Liiketoiminnan kulut yhteensä
2 048 344
Liiketulos
189 014
Rahoitustuotot/-kulut
−326 740
Tulos ennen veroja
−137 726
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−137 726

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
14 692 494
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
793 886
Vastaavat yhteensä
15 486 380
Lyhytaikainen velka
5 439 616
Pitkäaikainen velka
10 084 490
Velat yhteensä
15 524 106
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
−137 726
Oma pääoma yhteensä
−37 726
Oma pääoma ja velat yhteensä
15 486 380

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta