Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HVERVENMOVEIEN 29 AS930 778 087

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o AKA AS Hvervenmoveien 49 3511 HØNEFOSS, Norge

HVERVENMOVEIEN 29 AS

Suljettu 21. tammikuuta 2025
Eie, utvikle og drifte fast eiendom, samt eie aksjer og andeler i andre selskap.
Eie, utvikle og drifte fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 7. helmi 2023 – 21. tammi 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
7 600
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
yritys
Kuuluu konserniin

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
590 000
NOK
Vuositulos 2023
88 875
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
3 076 971
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Tilintarkastaja-

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
-
24.99 %
epäsuoraan
-
24.99 %
epäsuoraan
-
24.99 %
epäsuoraan
-
8.32 %
epäsuoraan
Viimeksi päivitetty: 7. syys 2023

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
A
AKA AS
Tavalliset osakkeet
7 600
100 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

  • Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024: NOK 43 216 000
    Liiketulos 2024: NOK −23 290 000
    Työntekijät: 22

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
590 000
Vuositulos yhteensä
88 875
Vastaavat yhteensä
10 768 129
Velat yhteensä
7 691 158
Oma pääoma yhteensä
3 076 971

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
590 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
215 751
Liiketulos
374 249
Rahoitustuotot/-kulut
−260 307
Tulos ennen veroja
113 942
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
25 067
Vuositulos yhteensä
88 875

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
6 655 165
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
4 112 964
Vastaavat yhteensä
10 768 129
Lyhytaikainen velka
9 070
Pitkäaikainen velka
7 682 088
Velat yhteensä
7 691 158
Sijoitettu pääoma
2 988 096
Kertyneet voittovarat
88 875
Oma pääoma yhteensä
3 076 971
Oma pääoma ja velat yhteensä
10 768 129

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta