TREUNGEN EIGEDOMSSELSKAP AS
Suljettu 1. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TK
Tore Karlsen1952
- Toiminta-aika
- 7 vuotta
- - 1. heinä 2016 – 1. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 695 607
- NOK
- Vuositulos 2022
- 445 688
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 585 557
- NOK
Viimeksi päivitetty: 28. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TK 1952 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 695 607 |
Vuositulos yhteensä | 445 688 |
Vastaavat yhteensä | 862 597 |
Velat yhteensä | 277 040 |
Oma pääoma yhteensä | 585 557 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 695 607 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 131 626 |
Liiketulos | 563 981 |
Rahoitustuotot/-kulut | −31 057 |
Tulos ennen veroja | 532 924 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 87 236 |
Vuositulos yhteensä | 445 688 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 862 597 |
Vastaavat yhteensä | 862 597 |
Lyhytaikainen velka | 277 040 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 277 040 |
Sijoitettu pääoma | 450 000 |
Kertyneet voittovarat | 135 557 |
Oma pääoma yhteensä | 585 557 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 862 597 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta