SCHWEIGAARDS GATE 34 E AS
Suljettu 3. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KH
Knut Hoff1957
- Hallituksen puheenjohtaja
- AT
Arnstein Tveito1975
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 4. kesä 2014 – 3. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 12 819 102
- NOK
- Vuositulos 2022
- 6 974 307
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 30 514 277
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KH 1957 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AT 1975 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
MC | Varapuheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 819 102 |
Vuositulos yhteensä | 6 974 307 |
Vastaavat yhteensä | 38 337 095 |
Velat yhteensä | 7 822 818 |
Oma pääoma yhteensä | 30 514 277 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 819 102 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 604 350 |
Liiketulos | 9 214 752 |
Rahoitustuotot/-kulut | −273 343 |
Tulos ennen veroja | 8 941 409 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 967 102 |
Vuositulos yhteensä | 6 974 307 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 37 621 424 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 715 671 |
Vastaavat yhteensä | 38 337 095 |
Lyhytaikainen velka | 7 822 818 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 7 822 818 |
Sijoitettu pääoma | 1 310 980 |
Kertyneet voittovarat | 29 203 297 |
Oma pääoma yhteensä | 30 514 277 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 38 337 095 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta