MEL PORSGRUNN 8 AS
Suljettu 13. heinäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KF
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 26. marras 2022 – 13. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 38 152
- NOK
- Vuositulos 2022
- 28 424
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 59 248
- NOK
Viimeksi päivitetty: 19. kesä 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KF | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
KF | Hallituksen jäsen | - |
AL | Hallituksen jäsen | - |
IH 1983 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 38 152 |
Vuositulos yhteensä | 28 424 |
Vastaavat yhteensä | 1 035 296 |
Velat yhteensä | 976 048 |
Oma pääoma yhteensä | 59 248 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 38 152 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 282 |
Liiketulos | 34 870 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 34 870 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 6 446 |
Vuositulos yhteensä | 28 424 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 952 144 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 83 152 |
Vastaavat yhteensä | 1 035 296 |
Lyhytaikainen velka | 48 082 |
Pitkäaikainen velka | 927 966 |
Velat yhteensä | 976 048 |
Sijoitettu pääoma | 30 824 |
Kertyneet voittovarat | 28 424 |
Oma pääoma yhteensä | 59 248 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 035 296 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta