LG 23 LILLEHAMMER AS
Suljettu 20. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TØ
Tor Øivind Fjeld1979
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 19. kesä 2019 – 20. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 280 602
- NOK
- Vuositulos 2022
- −412 842
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 30 001
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TØ 1979 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KK 1979 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 280 602 |
Vuositulos yhteensä | −412 842 |
Vastaavat yhteensä | 15 084 692 |
Velat yhteensä | 15 054 691 |
Oma pääoma yhteensä | 30 001 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 280 602 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 316 321 |
Liiketulos | −35 719 |
Rahoitustuotot/-kulut | −493 565 |
Tulos ennen veroja | −529 284 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −116 442 |
Vuositulos yhteensä | −412 842 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 14 378 505 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 706 187 |
Vastaavat yhteensä | 15 084 692 |
Lyhytaikainen velka | 88 803 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 15 054 691 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 |
Oma pääoma yhteensä | 30 001 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 15 084 692 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta