Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
D

DALEBAKKEN 19 AS825 412 182

Vuokraus
Osakeyhtiö
Bjerregaards gate 1A 0172 OSLO, Norge

DALEBAKKEN 19 AS

Suljettu 2. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 30. heinä 2020 – 2. elo 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
457 012
NOK
Vuositulos 2022
−197 033
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
69 511
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
457 012
Vuositulos yhteensä
−197 033
Vastaavat yhteensä
72 558
Velat yhteensä
3 047
Oma pääoma yhteensä
69 511

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
457 012
Liiketoiminnan kulut yhteensä
582 062
Liiketulos
−125 050
Rahoitustuotot/-kulut
−71 983
Tulos ennen veroja
−197 033
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−197 033

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
72 558
Vastaavat yhteensä
72 558
Lyhytaikainen velka
3 047
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
3 047
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
39 511
Oma pääoma yhteensä
69 511
Oma pääoma ja velat yhteensä
72 558

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta