EIDYMA AS
Suljettu 3. huhtikuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JB
Jo Børge Dybvad1975
- Hallituksen puheenjohtaja
- PS
Pål Sivert Espås1969
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 25. elo 2020 – 3. huhti 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 3 663 681
- NOK
- Vuositulos 2022
- 378 827
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 6 532 457
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JB 1975 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PS 1969 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SD 1965 | Hallituksen jäsen | - |
TH 1960 | Hallituksen jäsen | - |
JB 1975 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
Ø Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 663 681 |
Vuositulos yhteensä | 378 827 |
Vastaavat yhteensä | 40 174 044 |
Velat yhteensä | 33 641 587 |
Oma pääoma yhteensä | 6 532 457 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 663 681 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 076 954 |
Liiketulos | 1 586 726 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 101 051 |
Tulos ennen veroja | 485 675 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 106 848 |
Vuositulos yhteensä | 378 827 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 39 779 232 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 394 812 |
Vastaavat yhteensä | 40 174 044 |
Lyhytaikainen velka | 201 585 |
Pitkäaikainen velka | 33 440 002 |
Velat yhteensä | 33 641 587 |
Sijoitettu pääoma | 5 706 792 |
Kertyneet voittovarat | 825 665 |
Oma pääoma yhteensä | 6 532 457 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 40 174 044 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta