HYSTAD EIENDOM AS
Suljettu 20. huhtikuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- GH
Gunnar Hystad1953
- Toiminta-aika
- 16 vuotta
- - 14. heinä 2007 – 20. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 189 199
- NOK
- Vuositulos 2021
- 49 205
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 3 592 534
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GH 1953 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
KH 1981 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 189 199 |
Vuositulos yhteensä | 49 205 |
Vastaavat yhteensä | 5 494 278 |
Velat yhteensä | 1 901 743 |
Oma pääoma yhteensä | 3 592 534 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 189 199 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 126 228 |
Liiketulos | 62 971 |
Rahoitustuotot/-kulut | −67 |
Tulos ennen veroja | 62 904 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 13 699 |
Vuositulos yhteensä | 49 205 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 182 375 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 311 903 |
Vastaavat yhteensä | 5 494 278 |
Lyhytaikainen velka | 133 194 |
Pitkäaikainen velka | 1 768 549 |
Velat yhteensä | 1 901 743 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 3 492 534 |
Oma pääoma yhteensä | 3 592 534 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 494 278 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta