Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NORESTATE NORWAY AS979 445 296

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Aval AS Laguneveien 7 5239 RÅDAL, Norge

NORESTATE NORWAY AS

Suljettu 28. kesäkuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
26 vuotta
- 16. joulu 1997 – 28. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
125 431
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
7 515 762
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
125 431
Vastaavat yhteensä
8 422 729
Velat yhteensä
906 967
Oma pääoma yhteensä
7 515 762

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
36 314
Liiketulos
−36 314
Rahoitustuotot/-kulut
197 086
Tulos ennen veroja
160 772
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
35 341
Vuositulos yhteensä
125 431

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
4 052 052
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
4 370 677
Vastaavat yhteensä
8 422 729
Lyhytaikainen velka
208 200
Pitkäaikainen velka
698 767
Velat yhteensä
906 967
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
7 415 762
Oma pääoma yhteensä
7 515 762
Oma pääoma ja velat yhteensä
8 422 729

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta