ØSTRE ROSTEN 88 AS
Suljettu 11. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SO
Svein Ove Slinde1967
- Toiminta-aika
- 19 vuotta
- - 20. maalis 2004 – 11. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 3 344 369
- NOK
- Vuositulos 2022
- 975 413
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 519 390
- NOK
Viimeksi päivitetty: 7. marras 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SO 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 5. heinä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 344 369 |
Vuositulos yhteensä | 975 413 |
Vastaavat yhteensä | 9 134 334 |
Velat yhteensä | 5 815 144 |
Oma pääoma yhteensä | 3 519 390 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 344 369 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 659 093 |
Liiketulos | 1 685 276 |
Rahoitustuotot/-kulut | −178 093 |
Tulos ennen veroja | 1 507 183 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 531 770 |
Vuositulos yhteensä | 975 413 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 8 631 485 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 502 849 |
Vastaavat yhteensä | 9 134 334 |
Lyhytaikainen velka | 2 339 015 |
Pitkäaikainen velka | 3 476 129 |
Velat yhteensä | 5 815 144 |
Sijoitettu pääoma | 32 693 |
Kertyneet voittovarat | 3 486 697 |
Oma pääoma yhteensä | 3 519 390 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 9 334 534 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta