Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
STORGATA 23 OMORGANISERING AS

STORGATA 23 OMORGANISERING AS997 413 954

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Lillestrøm Delta AS Torvet 3 2000 LILLESTRØM, Norge

STORGATA 23 OMORGANISERING AS

Suljettu 9. toukokuuta 2023
Lillestromdelta – Lillestromdelta

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
12 vuotta
- 5. loka 2011 – 9. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
2 457 516
NOK
Vuositulos 2021
1 570 311
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
924 892
NOK
Viimeksi päivitetty: 27. huhti 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 457 516
Vuositulos yhteensä
1 570 311
Vastaavat yhteensä
9 963 123
Velat yhteensä
9 038 231
Oma pääoma yhteensä
924 892

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 457 516
Liiketoiminnan kulut yhteensä
303 628
Liiketulos
2 153 888
Rahoitustuotot/-kulut
−140 669
Tulos ennen veroja
2 013 219
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
442 908
Vuositulos yhteensä
1 570 311

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
6 504 403
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
3 458 720
Vastaavat yhteensä
9 963 123
Lyhytaikainen velka
2 782 631
Pitkäaikainen velka
6 255 600
Velat yhteensä
9 038 231
Sijoitettu pääoma
284 348
Kertyneet voittovarat
640 544
Oma pääoma yhteensä
924 892
Oma pääoma ja velat yhteensä
9 963 123

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta