Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BARSTØLVEIEN 48 AS927 233 037

Vuokraus
Osakeyhtiö
Markens gate 8 4611 KRISTIANSAND S, Norge

BARSTØLVEIEN 48 AS

Suljettu 17. huhtikuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 9. kesä 2021 – 17. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
69 621
NOK
Vuositulos 2022
−1 704 921
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
687 133
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
69 621
Vuositulos yhteensä
−1 704 921
Vastaavat yhteensä
2 640 673
Velat yhteensä
1 953 540
Oma pääoma yhteensä
687 133

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
69 621
Liiketoiminnan kulut yhteensä
2 185 464
Liiketulos
−2 115 842
Rahoitustuotot/-kulut
−69 933
Tulos ennen veroja
−2 185 775
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−480 854
Vuositulos yhteensä
−1 704 921

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 229 801
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
410 872
Vastaavat yhteensä
2 640 673
Lyhytaikainen velka
1 953 540
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
1 953 540
Sijoitettu pääoma
2 280 111
Kertyneet voittovarat
−1 592 978
Oma pääoma yhteensä
687 133
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 640 673

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta