ELVEBAKKEN 250 AS
Suljettu 24. huhtikuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystilaELVEBAKKEN 250 AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 19 vuotta
- - 8. joulu 2005 – 24. huhti 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 2 282 819
- NOK
- Vuositulos 2019
- −93 533
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- 323 944
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
JR | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 282 819 |
Vuositulos yhteensä | −93 533 |
Vastaavat yhteensä | 5 883 585 |
Velat yhteensä | 5 559 641 |
Oma pääoma yhteensä | 323 944 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 282 819 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 130 879 |
Liiketulos | 151 940 |
Rahoitustuotot/-kulut | −271 588 |
Tulos ennen veroja | −119 648 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −26 115 |
Vuositulos yhteensä | −93 533 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 594 776 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 288 809 |
Vastaavat yhteensä | 5 883 585 |
Lyhytaikainen velka | 274 959 |
Pitkäaikainen velka | 5 284 682 |
Velat yhteensä | 5 559 641 |
Sijoitettu pääoma | 221 800 |
Kertyneet voittovarat | 102 144 |
Oma pääoma yhteensä | 323 944 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 883 585 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta