STABBURET AS
Toiminnassa
Handel og produksjon.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AB
- Hallituksen puheenjohtaja
- AB
- Vuosia perustamisesta
- 31 vuotta
- alkaen 12. maalis 1995
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 500
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 595 895
- NOK
- Vuositulos 2025
- −901 644
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 379 528
- NOK
Viimeksi päivitetty: 20. heinä 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB | Toimitusjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB | Hallituksen puheenjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB | Hallituksen puheenjohtaja, Toimitusjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 15. heinä 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 500 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 5 058 387Liiketulos 2025: NOK 1 038 249Työntekijät: 6
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 595 895 | 1 734 466 | 3 076 576 | 3 513 817 | 2 553 217 |
Vuositulos yhteensä | −901 644 | −236 | 113 052 | −140 049 | 434 686 |
Vastaavat yhteensä | 1 395 778 | 1 579 628 | 1 208 893 | 1 156 354 | 1 415 588 |
Velat yhteensä | 1 016 250 | 1 110 424 | 739 453 | 799 966 | 877 159 |
Oma pääoma yhteensä | 379 528 | 469 204 | 469 440 | 356 388 | 538 429 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 595 895 | 1 734 466 | 3 076 576 | 3 513 817 | 2 553 217 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 713 559 | 1 732 770 | 2 979 507 | 3 668 687 | 2 027 721 |
Liiketulos | −1 117 664 | 1 696 | 97 069 | −154 870 | 525 496 |
Rahoitustuotot/-kulut | −12 996 | −1 932 | 15 983 | −18 586 | −21 529 |
Tulos ennen veroja | −1 130 660 | −236 | 113 052 | −173 457 | 503 968 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −229 016 | 0 | 0 | −33 408 | 69 282 |
Vuositulos yhteensä | −901 644 | −236 | 113 052 | −140 049 | 434 686 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 5 000 | 5 000 | 434 757 | 566 813 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 395 778 | 1 574 628 | 1 203 893 | 721 597 | 848 775 |
Vastaavat yhteensä | 1 395 778 | 1 579 628 | 1 208 893 | 1 156 354 | 1 415 588 |
Lyhytaikainen velka | 355 360 | 1 110 424 | 739 453 | 462 385 | 397 719 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 479 440 |
Velat yhteensä | 1 016 250 | 1 110 424 | 739 453 | 799 966 | 877 159 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 279 528 | 369 204 | 369 440 | 256 388 | 438 429 |
Oma pääoma yhteensä | 379 528 | 469 204 | 469 440 | 356 388 | 538 429 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 395 778 | 1 579 628 | 1 208 893 | 1 156 354 | 1 415 588 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset