STORGATA 137 AS
Suljettu 2. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TJ
Tor Johansen1967
- Hallituksen puheenjohtaja
- AB
- Toiminta-aika
- 16 vuotta
- - 10. joulu 2007 – 2. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 2 976 824
- NOK
- Vuositulos 2022
- −154 407
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 300 000
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. touko 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TJ 1967 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
PA | Hallituksen jäsen | - |
TJ 1967 | Hallituksen jäsen | - |
HC | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 976 824 |
Vuositulos yhteensä | −154 407 |
Vastaavat yhteensä | 65 061 600 |
Velat yhteensä | 61 761 600 |
Oma pääoma yhteensä | 3 300 000 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 976 824 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 708 747 |
Liiketulos | 1 268 077 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 466 035 |
Tulos ennen veroja | −197 958 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −43 551 |
Vuositulos yhteensä | −154 407 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 49 924 394 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 15 137 206 |
Vastaavat yhteensä | 65 061 600 |
Lyhytaikainen velka | 61 761 600 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 61 761 600 |
Sijoitettu pääoma | 3 300 000 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 3 300 000 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 65 061 600 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta