PALEUM AS
Suljettu 28. kesäkuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- OE
Ole Einar Gjerde1959
- Toiminta-aika
- 26 vuotta
- - 29. syys 1998 – 28. kesä 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −198 255
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −3 078 620
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OE 1959 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
DD 1955 | Hallituksen jäsen | - |
AM | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −198 255 |
Vastaavat yhteensä | 6 867 391 |
Velat yhteensä | 9 946 011 |
Oma pääoma yhteensä | −3 078 620 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 11 391 |
Liiketulos | −11 391 |
Rahoitustuotot/-kulut | −186 864 |
Tulos ennen veroja | −198 255 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −198 255 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 819 538 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 47 853 |
Vastaavat yhteensä | 6 867 391 |
Lyhytaikainen velka | 70 279 |
Pitkäaikainen velka | 9 875 732 |
Velat yhteensä | 9 946 011 |
Sijoitettu pääoma | 10 000 000 |
Kertyneet voittovarat | −13 078 620 |
Oma pääoma yhteensä | −3 078 620 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 867 391 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta