STEINBEKKHAUGVEIEN 15 AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TD
Thor Drechsler1967
- Toiminta-aika
- 24 vuotta
- - 22. marras 1999 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 4 029 864
- NOK
- Vuositulos 2022
- 2 304 683
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 5 526 361
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TD 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 029 864 |
Vuositulos yhteensä | 2 304 683 |
Vastaavat yhteensä | 14 012 558 |
Velat yhteensä | 8 486 197 |
Oma pääoma yhteensä | 5 526 361 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 029 864 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 891 625 |
Liiketulos | 3 138 239 |
Rahoitustuotot/-kulut | −183 298 |
Tulos ennen veroja | 2 954 941 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 650 258 |
Vuositulos yhteensä | 2 304 683 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 12 108 774 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 903 784 |
Vastaavat yhteensä | 14 012 558 |
Lyhytaikainen velka | 2 071 015 |
Pitkäaikainen velka | 6 415 182 |
Velat yhteensä | 8 486 197 |
Sijoitettu pääoma | 539 269 |
Kertyneet voittovarat | 4 987 092 |
Oma pääoma yhteensä | 5 526 361 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 14 012 558 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta