STRUEN EIENDOM AS
Suljettu 30. heinäkuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelySTRUEN EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KE
Knut Eikeland1967
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 5. touko 2020 – 30. heinä 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 121 500
- NOK
- Vuositulos 2022
- −179 521
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 193 410
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KE 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
PR 1960 | Hallituksen jäsen | - |
ØB 1972 | Hallituksen jäsen | - |
JA | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 121 500 |
Vuositulos yhteensä | −179 521 |
Vastaavat yhteensä | 2 094 781 |
Velat yhteensä | 1 901 372 |
Oma pääoma yhteensä | 193 410 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 121 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 210 240 |
Liiketulos | −88 740 |
Rahoitustuotot/-kulut | −93 668 |
Tulos ennen veroja | −182 408 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −2 887 |
Vuositulos yhteensä | −179 521 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 952 685 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 142 096 |
Vastaavat yhteensä | 2 094 781 |
Lyhytaikainen velka | 37 325 |
Pitkäaikainen velka | 1 864 047 |
Velat yhteensä | 1 901 372 |
Sijoitettu pääoma | 359 999 |
Kertyneet voittovarat | −166 589 |
Oma pääoma yhteensä | 193 410 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 094 781 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta