SKORHAUGSTUBBEN 24 AS
Suljettu 23. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KB
Knut Bremer1977
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 18. joulu 2014 – 23. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 203 165
- NOK
- Vuositulos 2022
- −226 706
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −2 654 906
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KB 1977 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
HS | Hallituksen jäsen | - |
EA 1977 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 203 165 |
Vuositulos yhteensä | −226 706 |
Vastaavat yhteensä | 6 901 531 |
Velat yhteensä | 9 556 438 |
Oma pääoma yhteensä | −2 654 906 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 203 165 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 119 215 |
Liiketulos | 83 950 |
Rahoitustuotot/-kulut | −374 599 |
Tulos ennen veroja | −290 649 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −63 943 |
Vuositulos yhteensä | −226 706 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 830 600 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 70 931 |
Vastaavat yhteensä | 6 901 531 |
Lyhytaikainen velka | 57 123 |
Pitkäaikainen velka | 9 499 314 |
Velat yhteensä | 9 556 438 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −2 754 906 |
Oma pääoma yhteensä | −2 654 906 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 901 531 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta