GERD OG AUDUN STEINNES HOLDING AS
Suljettu 22. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AR
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 4. tammi 2010 – 22. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 1 294 719
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 325 080
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. loka 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AR | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
GS | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 1 294 719 |
Vastaavat yhteensä | 1 487 984 |
Velat yhteensä | 1 162 904 |
Oma pääoma yhteensä | 325 080 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 27 112 |
Liiketulos | −27 112 |
Rahoitustuotot/-kulut | 1 428 187 |
Tulos ennen veroja | 1 401 075 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 106 356 |
Vuositulos yhteensä | 1 294 719 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 38 140 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 449 844 |
Vastaavat yhteensä | 1 487 984 |
Lyhytaikainen velka | 1 162 904 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 1 162 904 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 295 080 |
Oma pääoma yhteensä | 325 080 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 487 984 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta