FLORIDA EIENDOM HOLDING KS
Suljettu 22. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toiminta-aika
- 14 vuotta
- - 26. syys 2009 – 22. marras 2023
- Tyyppi
- Kommandiittiyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 2 695 561
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 4 234 620
- NOK
Viimeksi päivitetty: 27. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GV 1971 | Yhteyshenkilö | - |
| Vastuunalainen yhtiömies | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 2 695 561 |
Vastaavat yhteensä | 4 244 390 |
Velat yhteensä | 9 770 |
Oma pääoma yhteensä | 4 234 620 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 169 553 |
Liiketulos | −169 553 |
Rahoitustuotot/-kulut | 2 865 114 |
Tulos ennen veroja | 2 695 561 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 2 695 561 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 554 186 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 690 204 |
Vastaavat yhteensä | 4 244 390 |
Lyhytaikainen velka | 9 770 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 9 770 |
Sijoitettu pääoma | 1 539 058 |
Kertyneet voittovarat | 2 695 562 |
Oma pääoma yhteensä | 4 234 620 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 244 390 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta