Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NORTEK EIENDOM AS993 430 234

Vuokraus
Osakeyhtiö
Stordalsveien 1035 7170 ÅFJORD, Norge

NORTEK EIENDOM AS

Suljettu 4. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
15 vuotta
- 15. joulu 2008 – 4. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
629 895
NOK
Vuositulos 2022
117 524
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
30 487
NOK
Viimeksi päivitetty: 14. loka 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
629 895
Vuositulos yhteensä
117 524
Vastaavat yhteensä
2 551 997
Velat yhteensä
2 521 510
Oma pääoma yhteensä
30 487

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
629 895
Liiketoiminnan kulut yhteensä
385 662
Liiketulos
244 233
Rahoitustuotot/-kulut
−112 105
Tulos ennen veroja
132 128
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
14 604
Vuositulos yhteensä
117 524

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 370 500
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
181 497
Vastaavat yhteensä
2 551 997
Lyhytaikainen velka
590 155
Pitkäaikainen velka
1 931 355
Velat yhteensä
2 521 510
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
487
Oma pääoma yhteensä
30 487
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 551 997

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta