Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

TIB EIENDOM AS924 375 558

Vuokraus
Osakeyhtiö
Kolbotnveien 5 1410 KOLBOTN, Norge

TIB EIENDOM AS

Suljettu 11. heinäkuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 4. helmi 2020 – 11. heinä 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−35 975
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
45 074
NOK
Viimeksi päivitetty: 18. maalis 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−35 975
2 929 435
Vastaavat yhteensä
50 291
87 299
Velat yhteensä
5 217
6 250
Oma pääoma yhteensä
45 074
81 049

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
35 975
47 045
Liiketulos
−35 975
−47 045
Rahoitustuotot/-kulut
0
2 976 479
Tulos ennen veroja
−35 975
2 929 435
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−35 975
2 929 435

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
50 291
87 299
Vastaavat yhteensä
50 291
87 299
Lyhytaikainen velka
5 217
6 250
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
5 217
6 250
Sijoitettu pääoma
51 920
51 920
Kertyneet voittovarat
−6 846
29 129
Oma pääoma yhteensä
45 074
81 049
Oma pääoma ja velat yhteensä
50 291
87 299

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta