HE CONSULTING AS
Suljettu 8. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- HE
Hans Eide1951
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 18. heinä 2013 – 8. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 3 654 197
- NOK
- Vuositulos 2022
- 2 781 238
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 979 214
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HE 1951 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KE 1985 | Hallituksen jäsen | - |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 654 197 |
Vuositulos yhteensä | 2 781 238 |
Vastaavat yhteensä | 4 049 949 |
Velat yhteensä | 1 070 735 |
Oma pääoma yhteensä | 2 979 214 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 654 197 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 83 765 |
Liiketulos | 3 570 432 |
Rahoitustuotot/-kulut | −4 741 |
Tulos ennen veroja | 3 565 691 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 784 453 |
Vuositulos yhteensä | 2 781 238 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 049 949 |
Vastaavat yhteensä | 4 049 949 |
Lyhytaikainen velka | 1 041 265 |
Pitkäaikainen velka | 29 470 |
Velat yhteensä | 1 070 735 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 879 214 |
Oma pääoma yhteensä | 2 979 214 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 049 949 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta