Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HANDBERG EIENDOM SPANIA AS928 327 620

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o John Niklas Handberg Grøttingsveien 290 7170 ÅFJORD, Norge

HANDBERG EIENDOM SPANIA AS

Suljettu 4. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 13. joulu 2021 – 4. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Oma pääoma yhteensä 2022
1 614 414
NOK
Viimeksi päivitetty: 22. heinä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
0
Vastaavat yhteensä
6 143 941
Velat yhteensä
4 529 528
Oma pääoma yhteensä
1 614 414

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
0
Liiketulos
0
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
0
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
0

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
6 133 941
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
10 000
Vastaavat yhteensä
6 143 941
Lyhytaikainen velka
188 453
Pitkäaikainen velka
4 341 074
Velat yhteensä
4 529 528
Sijoitettu pääoma
809 250
Kertyneet voittovarat
805 164
Oma pääoma yhteensä
1 614 414
Oma pääoma ja velat yhteensä
6 143 941

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta