Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
F

FLO & FJÆRE AS990 143 064

Vuokraus
Osakeyhtiö
Bernt Salvesens vei 43 8300 SVOLVÆR, Norge

FLO & FJÆRE AS

Suljettu 6. kesäkuuta 2024

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
18 vuotta
- 22. elo 2006 – 6. kesä 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
968 483
NOK
Vuositulos 2022
−304 631
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
9 418 552
NOK
Viimeksi päivitetty: 9. huhti 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Liikkeenharjoittaja-

Muut

NimiRooliOsakkeet
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
968 483
Vuositulos yhteensä
−304 631
Vastaavat yhteensä
16 734 666
Velat yhteensä
7 316 113
Oma pääoma yhteensä
9 418 552

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
968 483
Liiketoiminnan kulut yhteensä
948 277
Liiketulos
20 206
Rahoitustuotot/-kulut
−400 462
Tulos ennen veroja
−380 256
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−75 625
Vuositulos yhteensä
−304 631

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
15 604 482
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 130 184
Vastaavat yhteensä
16 734 666
Lyhytaikainen velka
397 757
Pitkäaikainen velka
6 918 356
Velat yhteensä
7 316 113
Sijoitettu pääoma
1 100 000
Kertyneet voittovarat
8 318 552
Oma pääoma yhteensä
9 418 552
Oma pääoma ja velat yhteensä
16 734 666

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta