ROCK FRISØR AS
Toiminnassa
Drive virksomhet innen frisørfaget, og annet som står i forbindelse
med dette.
Drift av frisørsalonger.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GH
Gina Helgesen1983
- Hallituksen puheenjohtaja
- GH
Gina Helgesen1983
- Vuosia perustamisesta
- 11 vuotta
- alkaen 18. marras 2015
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 4 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 235 217
- NOK
- Vuositulos 2025
- −81 611
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 307 213
- NOK
Viimeksi päivitetty: 9. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GH 1983 | Managing Director/CEO | 100 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GH 1983 | Chairman | 100 % epäsuoraan |
| Board Member | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GH 1983 | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 4 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −1 811Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 235 217 | 1 053 165 | 1 000 923 | 1 150 106 | 1 225 582 |
Vuositulos yhteensä | −81 611 | 34 372 | −7 048 | 11 524 | −32 860 |
Vastaavat yhteensä | 501 367 | 504 718 | 524 535 | 534 908 | 510 915 |
Velat yhteensä | 194 154 | 115 895 | 170 083 | 173 409 | 160 941 |
Oma pääoma yhteensä | 307 213 | 388 823 | 354 451 | 361 499 | 349 974 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 235 217 | 1 053 165 | 1 000 923 | 1 150 106 | 1 225 582 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 315 076 | 1 017 568 | 1 006 537 | 1 138 183 | 1 258 441 |
Liiketulos | −79 859 | 35 597 | −5 614 | 11 923 | −32 859 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 752 | −1 226 | −1 434 | −399 | −1 |
Tulos ennen veroja | −81 611 | 34 372 | −7 048 | 11 524 | −32 860 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −81 611 | 34 372 | −7 048 | 11 524 | −32 860 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 247 000 | 247 646 | 260 680 | 274 400 | 280 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 254 367 | 257 072 | 263 855 | 260 508 | 230 915 |
Vastaavat yhteensä | 501 367 | 504 718 | 524 535 | 534 908 | 510 915 |
Lyhytaikainen velka | 194 154 | 115 895 | 170 083 | 173 409 | 160 941 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 194 154 | 115 895 | 170 083 | 173 409 | 160 941 |
Sijoitettu pääoma | 400 000 | 400 000 | 400 000 | 400 000 | 400 000 |
Kertyneet voittovarat | −92 787 | −11 177 | −45 549 | −38 501 | −50 026 |
Oma pääoma yhteensä | 307 213 | 388 823 | 354 451 | 361 499 | 349 974 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 501 367 | 504 718 | 524 535 | 534 908 | 510 915 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises