EDDIES EIENDOM AS
Suljettu 7. kesäkuuta 2023EDDIES EIENDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GE
- Hallituksen puheenjohtaja
- GE
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 8. loka 2018 – 7. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 370 360
- NOK
- Vuositulos 2019
- −50 792
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- 67 294
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GE | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 370 360 |
Vuositulos yhteensä | −50 792 |
Vastaavat yhteensä | 3 175 377 |
Velat yhteensä | 3 108 083 |
Oma pääoma yhteensä | 67 294 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 370 360 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 260 123 |
Liiketulos | 110 237 |
Rahoitustuotot/-kulut | −182 280 |
Tulos ennen veroja | −72 043 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −21 251 |
Vuositulos yhteensä | −50 792 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 146 498 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 28 879 |
Vastaavat yhteensä | 3 175 377 |
Lyhytaikainen velka | 8 083 |
Pitkäaikainen velka | 3 100 000 |
Velat yhteensä | 3 108 083 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −32 706 |
Oma pääoma yhteensä | 67 294 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 175 377 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta