Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HÆGELAND EIENDOM AS918 131 388

Vuokraus
Osakeyhtiö
Dåsvannsdalen 1440 4737 HORNNES, Norge

HÆGELAND EIENDOM AS

Suljettu 28. lokakuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
7 vuotta
- 2. joulu 2016 – 28. loka 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
203 175
NOK
Vuositulos 2019
92 949
NOK
Oma pääoma yhteensä 2019
593 443
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2019
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
203 175
Vuositulos yhteensä
92 949
Vastaavat yhteensä
1 295 627
Velat yhteensä
702 185
Oma pääoma yhteensä
593 443

T&T

Vuosi2019
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
203 175
Liiketoiminnan kulut yhteensä
46 323
Liiketulos
156 852
Rahoitustuotot/-kulut
−37 686
Tulos ennen veroja
119 166
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
26 217
Vuositulos yhteensä
92 949

Taseen yhteenveto

Vuosi2019
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 185 333
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
110 294
Vastaavat yhteensä
1 295 627
Lyhytaikainen velka
12 077
Pitkäaikainen velka
690 108
Velat yhteensä
702 185
Sijoitettu pääoma
500 000
Kertyneet voittovarat
93 443
Oma pääoma yhteensä
593 443
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 295 627

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta