Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
K

KULTURHUSET BØTERIET AS977 046 459

Vuokraus
Osakeyhtiö
Furubråtveien 1 1170 OSLO, Norge

KULTURHUSET BØTERIET AS

Suljettu 12. lokakuuta 2024, Maksukyvyttömyysmenettely
Investeringer i og drift av fast eiendom og hva derved står i forbindelse, herunder å delta i selskap med lignende virksomhet.
Å drive konsert- og serveringslokal samt kurs- og konferansevirksomhet, og virksomhet som står i forbindelse herved, herunder å delta i selskap med lignende virksomhet.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
28 vuotta
- 23. joulu 1996 – 12. loka 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
23 335 767
NOK
Vuositulos 2021
−6 730 695
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−7 971 400
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Hallituksen jäsen-
Hallituksen jäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
R
RSM NORGE AS
Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
23 335 767
Vuositulos yhteensä
−6 730 695
Vastaavat yhteensä
53 922 820
Velat yhteensä
61 894 220
Oma pääoma yhteensä
−7 971 400

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
23 335 767
Liiketoiminnan kulut yhteensä
29 953 085
Liiketulos
−6 617 318
Rahoitustuotot/-kulut
−113 377
Tulos ennen veroja
−6 730 695
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−6 730 695

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
25 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
53 897 820
Vastaavat yhteensä
53 922 820
Lyhytaikainen velka
4 370 509
Pitkäaikainen velka
57 523 712
Velat yhteensä
61 894 220
Sijoitettu pääoma
550 000
Kertyneet voittovarat
−8 521 400
Oma pääoma yhteensä
−7 971 400
Oma pääoma ja velat yhteensä
53 922 820

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta