ALF GRAARUD UTLEIE AS
Suljettu 14. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AH
- Hallituksen puheenjohtaja
- AH
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 10. heinä 2014 – 14. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 5 478 500
- NOK
- Vuositulos 2022
- 3 579 055
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 11 616 047
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AH | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AH | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 478 500 |
Vuositulos yhteensä | 3 579 055 |
Vastaavat yhteensä | 13 712 552 |
Velat yhteensä | 2 096 505 |
Oma pääoma yhteensä | 11 616 047 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 478 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 934 400 |
Liiketulos | 4 544 100 |
Rahoitustuotot/-kulut | 44 455 |
Tulos ennen veroja | 4 588 555 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 009 500 |
Vuositulos yhteensä | 3 579 055 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 10 866 469 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 846 083 |
Vastaavat yhteensä | 13 712 552 |
Lyhytaikainen velka | 1 910 229 |
Pitkäaikainen velka | 186 276 |
Velat yhteensä | 2 096 505 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 11 586 047 |
Oma pääoma yhteensä | 11 616 047 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 13 712 552 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta