Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
K

KRINGLEVANNSVEIEN 9 AS928 742 261

Vuokraus
Osakeyhtiö
Liaveien 31A 3173 VEAR, Norge

KRINGLEVANNSVEIEN 9 AS

Suljettu 18. syyskuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 16. helmi 2022 – 18. syys 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
164 008
NOK
Vuositulos 2022
32 995
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
57 425
NOK
Viimeksi päivitetty: 22. touko 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-

Muut

NimiRooliOsakkeet
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
164 008
Vuositulos yhteensä
32 995
Vastaavat yhteensä
1 955 276
Velat yhteensä
1 897 851
Oma pääoma yhteensä
57 425

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
164 008
Liiketoiminnan kulut yhteensä
62 529
Liiketulos
101 478
Rahoitustuotot/-kulut
−60 749
Tulos ennen veroja
40 729
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
7 734
Vuositulos yhteensä
32 995

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 897 007
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
58 269
Vastaavat yhteensä
1 955 276
Lyhytaikainen velka
437 766
Pitkäaikainen velka
1 460 085
Velat yhteensä
1 897 851
Sijoitettu pääoma
24 430
Kertyneet voittovarat
32 995
Oma pääoma yhteensä
57 425
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 955 276

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta