EIE 1 AS
Suljettu 3. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- NO
Nils Ole Kjenner1959
- Hallituksen puheenjohtaja
- TÅ
Trond Åsheim1959
- Toiminta-aika
- 16 vuotta
- - 24. syys 2007 – 3. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- −5 209 122
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 5 250 744
- NOK
Viimeksi päivitetty: 21. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NO 1959 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TÅ 1959 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EH | Hallituksen jäsen | - |
TB 1980 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −5 209 122 |
Vastaavat yhteensä | 81 458 272 |
Velat yhteensä | 76 207 529 |
Oma pääoma yhteensä | 5 250 744 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 6 691 331 |
Liiketulos | −6 691 331 |
Rahoitustuotot/-kulut | 12 970 |
Tulos ennen veroja | −6 678 361 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −1 469 239 |
Vuositulos yhteensä | −5 209 122 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 81 458 272 |
Vastaavat yhteensä | 81 458 272 |
Lyhytaikainen velka | 1 556 722 |
Pitkäaikainen velka | 74 650 806 |
Velat yhteensä | 76 207 529 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 5 220 744 |
Oma pääoma yhteensä | 5 250 744 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 81 458 272 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta