VT MASKIN AS
Toiminnassa
Kjøp og salg av varer og tjenester.
Graving. Leiekjøring jordbruk. Brøyting av snø. Kjøp og salg av masser
og utstyr.
Avainsanat
preparationconstruction sitesexcavationdrainageditchessiivousblastingsortingplanningdriving awaydisposalmassingpreparatorydrainage work
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- VK
Vegard Karlsen1986
- Hallituksen puheenjohtaja
- VK
Vegard Karlsen1986
- Vuosia perustamisesta
- 5 vuotta
- alkaen 3. touko 2021
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 389 427
- NOK
- Vuositulos 2025
- 181 317
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 450 881
- NOK
Viimeksi päivitetty: 30. maalis 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
VK 1986 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
VK 1986 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TK | Hallituksen jäsen | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KJ | - | 50 % suoraan |
KV 1986 | - | 50 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
KV 1986 | A-osakkeet | 50 | 50 % |
KJ | A-osakkeet | 50 | 50 % |
Osakkeet omistaa VT MASKIN AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 | 7.14 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 389 427 | 931 881 | 880 380 | 113 122 |
Vuositulos yhteensä | 181 317 | 106 865 | 120 610 | 15 220 |
Vastaavat yhteensä | 552 334 | 337 107 | 199 263 | 48 975 |
Velat yhteensä | 101 453 | 67 542 | 41 737 | 3 755 |
Oma pääoma yhteensä | 450 881 | 269 565 | 157 526 | 45 220 |
T&T
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 389 427 | 931 881 | 880 380 | 113 122 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 156 461 | 794 366 | 725 752 | 93 609 |
Liiketulos | 232 966 | 137 515 | 154 628 | 19 513 |
Rahoitustuotot/-kulut | 62 | −411 | 0 | 0 |
Tulos ennen veroja | 233 028 | 137 104 | 154 628 | 19 513 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 51 711 | 30 239 | 34 018 | 4 293 |
Vuositulos yhteensä | 181 317 | 106 865 | 120 610 | 15 220 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 552 334 | 337 107 | 199 263 | 48 975 |
Vastaavat yhteensä | 552 334 | 337 107 | 199 263 | 48 975 |
Lyhytaikainen velka | 101 453 | 67 542 | 41 737 | 3 755 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 101 453 | 67 542 | 41 737 | 3 755 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | −35 570 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 420 881 | 239 565 | 193 096 | 15 220 |
Oma pääoma yhteensä | 450 881 | 269 565 | 157 526 | 45 220 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 552 334 | 337 107 | 199 263 | 48 975 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Rakennusten ja rakennelmien purku ja rakennuspaikan valmistelutyöt
43.12
Teollisuusryhmä
Rakennuspaikan valmistelutyöt
43.120
Teollisuusryhmä
Rakennuspaikan valmistelutyöt