AARSETH & MADSEN AS
Suljettu 4. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PE
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 2. heinä 2013 – 4. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 7 867
- NOK
- Vuositulos 2022
- −9 557
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 347 100
- NOK
Viimeksi päivitetty: 8. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 867 |
Vuositulos yhteensä | −9 557 |
Vastaavat yhteensä | 926 920 |
Velat yhteensä | 579 820 |
Oma pääoma yhteensä | 347 100 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 867 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 20 434 |
Liiketulos | −12 567 |
Rahoitustuotot/-kulut | 313 |
Tulos ennen veroja | −12 254 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −2 697 |
Vuositulos yhteensä | −9 557 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 926 920 |
Vastaavat yhteensä | 926 920 |
Lyhytaikainen velka | 525 198 |
Pitkäaikainen velka | 54 622 |
Velat yhteensä | 579 820 |
Sijoitettu pääoma | 33 203 |
Kertyneet voittovarat | 313 897 |
Oma pääoma yhteensä | 347 100 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 926 920 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta