SAMEIET SANDVED B1
Toiminnassa
Bate er Rogalands største boligbyggelag. Vi bygger og drifter borettslag/sameier, og tilbyr forkjøpsrett og over 50 andre fordeler til medlemmene våre.
Eierseksjonssameie.
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MW
- Vuosia perustamisesta
- 16 vuotta
- alkaen 28. elo 2010
- Tyyppi
- Condominium flat owner
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 535 920
- NOK
- Vuositulos 2025
- 274 451
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 618 984
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. touko 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MW | Chairman | - |
| Business Manager | - | |
GK 1993 | Alternate Member | - |
VS 1992 | Board Member | - |
IM | Board Member | - |
| Alternate Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Auditor | - | |
| Accountant | - |
Viimeksi päivitetty: 21. elo 2025
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 535 920 | 425 920 | 307 620 | 275 520 | 273 720 |
Vuositulos yhteensä | 274 451 | 170 435 | −511 752 | 35 050 | 26 496 |
Vastaavat yhteensä | 635 920 | 351 111 | 190 843 | 693 623 | 662 214 |
Velat yhteensä | 16 936 | 6 578 | 16 745 | 7 774 | 11 415 |
Oma pääoma yhteensä | 618 984 | 344 533 | 174 098 | 685 849 | 650 799 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 535 920 | 425 920 | 307 620 | 275 520 | 273 720 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 277 826 | 264 215 | 840 362 | 247 343 | 247 670 |
Liiketulos | 258 094 | 161 705 | −532 742 | 28 177 | 26 050 |
Rahoitustuotot/-kulut | −16 357 | −8 730 | −20 990 | −6 873 | −446 |
Tulos ennen veroja | 0 | 161 704 | −532 742 | 28 177 | 26 049 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −274 451 | −8 731 | −20 990 | −6 873 | −447 |
Vuositulos yhteensä | 274 451 | 170 435 | −511 752 | 35 050 | 26 496 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 635 920 | 351 111 | 190 843 | 693 623 | 662 214 |
Vastaavat yhteensä | 635 920 | 351 111 | 190 843 | 693 623 | 662 214 |
Lyhytaikainen velka | 16 936 | 6 578 | 16 745 | 7 774 | 11 415 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 16 936 | 6 578 | 16 745 | 7 774 | 11 415 |
Sijoitettu pääoma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kertyneet voittovarat | 0 | 344 533 | 174 098 | 685 849 | 650 799 |
Oma pääoma yhteensä | 618 984 | 344 533 | 174 098 | 685 849 | 650 799 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 635 920 | 351 111 | 190 843 | 693 623 | 662 214 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Condominium flat owner