BRYDE AS
Suljettu 23. lokakuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- MS
Mohsen Shahabi1957
- Hallituksen puheenjohtaja
- MS
Mohsen Shahabi1957
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 14. marras 2013 – 23. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 191 570
- NOK
- Vuositulos 2022
- 97 561
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 454 376
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MS 1957 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MS 1957 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 191 570 |
Vuositulos yhteensä | 97 561 |
Vastaavat yhteensä | 2 485 164 |
Velat yhteensä | 30 788 |
Oma pääoma yhteensä | 2 454 376 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 191 570 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 66 508 |
Liiketulos | 125 062 |
Rahoitustuotot/-kulut | 16 |
Tulos ennen veroja | 125 078 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 27 517 |
Vuositulos yhteensä | 97 561 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 427 421 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 57 743 |
Vastaavat yhteensä | 2 485 164 |
Lyhytaikainen velka | 30 788 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 30 788 |
Sijoitettu pääoma | 1 300 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 154 376 |
Oma pääoma yhteensä | 2 454 376 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 485 164 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta