APPLIC INVEST AS
Suljettu 23. elokuuta 2025, Tilinpäätöspäivä puuttuuAPPLIC INVEST AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Selskapets hovedvirksomhet er å foreta investeringer i eiendom,
verdipapirer, og utøve eierskap i andre selskap.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AL
- Toiminta-aika
- 24 vuotta
- - 6. tammi 2001 – 23. elo 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 156 000
- NOK
- Vuositulos 2019
- −575 915
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- 7 533 473
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AL | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JP | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
B | Tilintarkastaja | - |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 156 000 |
Vuositulos yhteensä | −575 915 |
Vastaavat yhteensä | 7 758 591 |
Velat yhteensä | 225 118 |
Oma pääoma yhteensä | 7 533 473 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 156 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 213 506 |
Liiketulos | −1 057 506 |
Rahoitustuotot/-kulut | 274 527 |
Tulos ennen veroja | −782 979 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −207 064 |
Vuositulos yhteensä | −575 915 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 202 349 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 556 243 |
Vastaavat yhteensä | 7 758 591 |
Lyhytaikainen velka | 60 164 |
Pitkäaikainen velka | 164 954 |
Velat yhteensä | 225 118 |
Sijoitettu pääoma | 330 000 |
Kertyneet voittovarat | 7 203 473 |
Oma pääoma yhteensä | 7 533 473 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 758 591 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta