STRAND INVEST AS
Suljettu 12. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- OM
- Hallituksen puheenjohtaja
- OM
- Toiminta-aika
- 25 vuotta
- - 14. helmi 1998 – 12. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 424 278
- NOK
- Vuositulos 2022
- 512 084
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 5 754 687
- NOK
Viimeksi päivitetty: 26. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OM | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
GD 1979 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 424 278 |
Vuositulos yhteensä | 512 084 |
Vastaavat yhteensä | 6 391 476 |
Velat yhteensä | 636 789 |
Oma pääoma yhteensä | 5 754 687 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 424 278 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 65 344 |
Liiketulos | 358 934 |
Rahoitustuotot/-kulut | 130 627 |
Tulos ennen veroja | 489 561 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −22 523 |
Vuositulos yhteensä | 512 084 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 746 335 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 645 141 |
Vastaavat yhteensä | 6 391 476 |
Lyhytaikainen velka | 636 789 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 636 789 |
Sijoitettu pääoma | 463 850 |
Kertyneet voittovarat | 5 290 837 |
Oma pääoma yhteensä | 5 754 687 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 391 476 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta