JBM EIENDOM AS
Suljettu 26. elokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JI
Jo Inge Jakobsen1971
- Hallituksen puheenjohtaja
- JI
Jo Inge Jakobsen1971
- Toiminta-aika
- 14 vuotta
- - 21. tammi 2009 – 26. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 426 250
- NOK
- Vuositulos 2022
- 597 024
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 4 027 240
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JI 1971 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JI 1971 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AB 1966 | Hallituksen jäsen | - |
SA | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 426 250 |
Vuositulos yhteensä | 597 024 |
Vastaavat yhteensä | 9 146 213 |
Velat yhteensä | 5 118 973 |
Oma pääoma yhteensä | 4 027 240 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 426 250 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 442 701 |
Liiketulos | 983 549 |
Rahoitustuotot/-kulut | −218 132 |
Tulos ennen veroja | 765 417 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 168 393 |
Vuositulos yhteensä | 597 024 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 8 080 690 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 065 523 |
Vastaavat yhteensä | 9 146 213 |
Lyhytaikainen velka | 420 299 |
Pitkäaikainen velka | 4 698 674 |
Velat yhteensä | 5 118 973 |
Sijoitettu pääoma | 2 406 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 621 240 |
Oma pääoma yhteensä | 4 027 240 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 9 146 213 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta