Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

TERM INVEST AS989 132 946

Vuokraus
Osakeyhtiö
4041 HAFRSFJORD, Norge

TERM INVEST AS

Suljettu 25. kesäkuuta 2025, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuu
Holdingselskap som skal investere i aksjer og fond, samt investering i eiendom og utleie av eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
19 vuotta
- 16. tammi 2006 – 25. kesä 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
8 986 466
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
12 180 497
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. tammi 2025

Johto

Johto / hallinto

NimiRooliOsakkeet
Toimitusjohtaja-

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
8 986 466
Vastaavat yhteensä
17 707 399
Velat yhteensä
5 526 902
Oma pääoma yhteensä
12 180 497

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
5 262 807
Liiketulos
−5 262 807
Rahoitustuotot/-kulut
14 242 623
Tulos ennen veroja
8 979 816
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−6 650
Vuositulos yhteensä
8 986 466

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
13 993
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
17 693 406
Vastaavat yhteensä
17 707 399
Lyhytaikainen velka
5 526 902
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
5 526 902
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
12 080 497
Oma pääoma yhteensä
12 180 497
Oma pääoma ja velat yhteensä
17 707 399

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta