Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SKATTØRAVEGEN 17B AS992 048 352

Vuokraus
Osakeyhtiö
Vorsetøyveien 25 8300 SVOLVÆR, Norge

SKATTØRAVEGEN 17B AS

Suljettu 13. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
16 vuotta
- 12. joulu 2007 – 13. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−231 459
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 386 206
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−231 459
Vastaavat yhteensä
9 445 379
Velat yhteensä
8 059 173
Oma pääoma yhteensä
1 386 206

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
97 331
Liiketulos
−97 331
Rahoitustuotot/-kulut
−199 411
Tulos ennen veroja
−296 742
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−65 283
Vuositulos yhteensä
−231 459

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
9 070 149
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
375 230
Vastaavat yhteensä
9 445 379
Lyhytaikainen velka
0
Pitkäaikainen velka
8 059 173
Velat yhteensä
8 059 173
Sijoitettu pääoma
337 420
Kertyneet voittovarat
1 048 786
Oma pääoma yhteensä
1 386 206
Oma pääoma ja velat yhteensä
9 445 379

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta