BETO EIENDOM AS
Suljettu 26. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- ND
- Hallituksen puheenjohtaja
- ND
- Toiminta-aika
- 20 vuotta
- - 26. heinä 2003 – 26. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 388 315
- NOK
- Vuositulos 2022
- 881 523
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 5 027 763
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ND | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ND | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EG | Hallituksen jäsen | - |
BB | Varajäsen | - |
TS | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 388 315 |
Vuositulos yhteensä | 881 523 |
Vastaavat yhteensä | 5 786 732 |
Velat yhteensä | 758 969 |
Oma pääoma yhteensä | 5 027 763 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 388 315 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 264 132 |
Liiketulos | 1 124 183 |
Rahoitustuotot/-kulut | 5 995 |
Tulos ennen veroja | 1 130 178 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 248 655 |
Vuositulos yhteensä | 881 523 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 381 586 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 405 146 |
Vastaavat yhteensä | 5 786 732 |
Lyhytaikainen velka | 308 265 |
Pitkäaikainen velka | 450 704 |
Velat yhteensä | 758 969 |
Sijoitettu pääoma | 700 000 |
Kertyneet voittovarat | 4 327 763 |
Oma pääoma yhteensä | 5 027 763 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 786 732 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta