Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
R

RSB 1 AS922 908 710

Vuokraus
Osakeyhtiö
Østerdalen 4 5305 FLORVÅG, Norge

RSB 1 AS

Suljettu 14. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 17. kesä 2019 – 14. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
772 930
NOK
Vuositulos 2022
194 995
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 035 510
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
772 930
Vuositulos yhteensä
194 995
Vastaavat yhteensä
7 375 535
Velat yhteensä
6 340 025
Oma pääoma yhteensä
1 035 510

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
772 930
Liiketoiminnan kulut yhteensä
280 949
Liiketulos
491 981
Rahoitustuotot/-kulut
−241 756
Tulos ennen veroja
250 224
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
55 229
Vuositulos yhteensä
194 995

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
7 147 578
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
227 957
Vastaavat yhteensä
7 375 535
Lyhytaikainen velka
199 216
Pitkäaikainen velka
6 140 809
Velat yhteensä
6 340 025
Sijoitettu pääoma
787 751
Kertyneet voittovarat
247 759
Oma pääoma yhteensä
1 035 510
Oma pääoma ja velat yhteensä
7 375 535

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta