Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
C

CWS BRAND INVEST AS918 359 699

Vuokraus
Osakeyhtiö
2819 GJØVIK, Norge

CWS BRAND INVEST AS

Suljettu 26. toukokuuta 2025, Maksukyvyttömyysmenettely
Kjøp og salg av aksjer, eie og leie ut eiendom samt kjøp og salg av varer og tjenester.
Import og salg av elektroniske produkter, kjøp og salg av aksjer samt eie og leie ut fast eiendom i Norge og utlandet.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
8 vuotta
- 13. tammi 2017 – 26. touko 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2018
1 641 408
NOK
Vuositulos 2018
138 984
NOK
Oma pääoma yhteensä 2018
979 831
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Johto

Johto / hallinto

NimiRooliOsakkeet
EronnutToimitusjohtaja-

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
EronnutHallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2018
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 641 408
Vuositulos yhteensä
138 984
Vastaavat yhteensä
3 838 692
Velat yhteensä
2 858 859
Oma pääoma yhteensä
979 831

T&T

Vuosi2018
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 641 408
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 006 293
Liiketulos
635 115
Rahoitustuotot/-kulut
−496 131
Tulos ennen veroja
138 984
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
138 984

Taseen yhteenveto

Vuosi2018
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 334 300
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 504 392
Vastaavat yhteensä
3 838 692
Lyhytaikainen velka
908 026
Pitkäaikainen velka
1 950 833
Velat yhteensä
2 858 859
Sijoitettu pääoma
750 000
Kertyneet voittovarat
229 831
Oma pääoma yhteensä
979 831
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 838 690

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta