Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
F

FØRDE BOLIGUTLEIE ANS986 203 117

Vuokraus
Avoin yhtiö yhteisvastuulla
c/o Roger Klakegg Slåttebakkane 39 6814 FØRDE, Norge

FØRDE BOLIGUTLEIE ANS

Suljettu 20. lokakuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
20 vuotta
- 4. marras 2003 – 20. loka 2023
Tyyppi
Avoin yhtiö yhteisvastuulla
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
4 303 306
NOK
Vuositulos 2022
2 488 493
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
5 442 086
NOK
Viimeksi päivitetty: 6. syys 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
K
KLAKEGG INVEST AS
Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu)-
Ø
ØEN HOLDING AS
Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu)-
Hallituksen jäsen, Yhteyshenkilö-
Viimeksi päivitetty: 6. syys 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 303 306
Vuositulos yhteensä
2 488 493
Vastaavat yhteensä
21 861 431
Velat yhteensä
16 419 345
Oma pääoma yhteensä
5 442 086

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 303 306
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 388 022
Liiketulos
2 915 284
Rahoitustuotot/-kulut
−426 791
Tulos ennen veroja
2 488 493
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
2 488 493

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
15 188 839
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
6 672 592
Vastaavat yhteensä
21 861 431
Lyhytaikainen velka
325 595
Pitkäaikainen velka
16 093 750
Velat yhteensä
16 419 345
Sijoitettu pääoma
0
Kertyneet voittovarat
5 442 086
Oma pääoma yhteensä
5 442 086
Oma pääoma ja velat yhteensä
21 861 431

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta